کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ X

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

  • ورج
13
آوریل
معرفی ورج (Verge) و آموزش کیف پول آن
  • Author
    مدیریت
  • نظر ها
    0 Comments
  • Category

به گزارش دیجی اکسچنج، وِرج (Verge) با واحد اختصاری XVG ارز دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین است که به‌منظور استفاده‌های روزمره افراد طراحی‌شده. مأموریت و هدف ورج ایجاد امکان انجام تراکنش‌های روزمره به‌وسیله بلاک چین در سرتاسر دنیا و برای تک‌تک افراد است. کارمزد تراکنش‌ها آن چیزی در حدود ۰٫۱ ورج است.
در ورج با واحد اختصاری XVG به‌جز سرعت و کارمزد مناسب شبکه، تمرکز شدیدی بر حریم خصوصی با استفاده از شبکه‌های ناشناس محور مانند TOR و i2p است. تمام تراکنش‌ها کاملاً ناشناس هستند و حتی IP کاربران هم قابل‌تشخیص نیست. حریم خصوصی ورج در مقابل ارزهای پیگیر گریز دیگری چون مونرو، دش و زی‌کش به‌مراتب بالاتر است.

کیف پول‌ های ورج
برای ذخیره ورج کیف پول‌های بسیار زیادی توسعه داده شده‌اند اما پیشنهاد می‌شود با توجه به مشکلاتی که کاربران با متصل شدن کیف پول رسمی ورج دارند از کیف پول صرافی بایننس استفاده نمایید.

کیف پول بایننس

آموزش گام به گام کار با صرافی بایننس در دیجی اکسچنج توضیح داده شده است و میتوانید از این آموزش استفاده نمایید.

در کیف پول‌هایی که توسط سایت رسمی ورج، معرفی شده است از طرف کاربران سایت دیجی اکسچنج گزارش هایی مبنی بر مشکل اتصال گزارش شده است. با این حال با راهنمای گام به گام نصب این کیف پول در دیجی اکسچنج همراه باشید:

ابتدا به صفحه کیف پول رسمی بروید .

فایلی را که برای رایانه شما مناسب است انتخاب کرده و آن را دانلود کنید.

پس از دانلود، پوشه را روی دسکتاپ خود بریزید و فایل اجرایی داخل آن را اجرا کنید (مثلا در ویندوز، ‘electrum-xvg.exe’).

هنگامی که Electrum اجرا می شود، اطمینان حاصل کنید که “ایجاد کیف پول جدید” انتخاب شده است و “کیف پول استاندارد” انتخاب شده است.

در این مرحله به شما یک seed داده میشود بسیار مهم است که آن را در جایی امن کپی کنید. اگر رایانه شما گم شده / دزدیده شده / خراب شود، می توانید کیف پول خود را با استفاده از آن بازسازی کنید.

حالا باید برچسب seed خود را دوباره تایپ کنید تا مطمئن شوید که آن را به درستی ذخیره کرده اید.

پس از انجام این کار، دکمه Next را فشار دهید.

از شما خواسته خواهد شد رمز عبور را وارد کنید.

هنگامی که رمز را دو بار وارد کردید، “OK” را فشار دهید.

توجه: اگر این رمز را فراموش کنید، دسترسی به ارزهایتان را از دست خواهید داد.

کیف پول شما اکنون باز خواهد شد.

اگر هشدار داد که آنلاین نیستید، Electrum را ببندید، سپس برنامه را دوباره اجرا کنید.

حالا Receive ‘دریافت’ را فشار دهید

آدرس کیف پول به صورت یک رشته طولانی از اعداد و حروف ظاهر می شود. آن را کپی کنید. و به جایی که میخواهید از آن خرید کنید ارسال نمایید.

خرید ورج با ریال
خرید مستقیم ورج با ریال از طریق سایت دیجی اکسچنج انجام می‌شود. البته افرادی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به خریدوفروش ورج می‌کنند که کار پر ریسکی است. سعی کنید از سایت معتبر خریدوفروش انجام دهید. دیجی اکسچنج بهترین نرخ ارزهای دیجیتال را در محیطی امن و قابل‌اطمینان به شما ارائه می‌کند.


نظر شما

نظر شما