کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ X

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

27
سپتامبر
آموزش گام به گام کیف پول جدید ترون
  • Author
    مدیریت
  • نظر ها
    0 Comments
  • Category

با توجه به تغییرات بلاکچین ترون، آموزش کیف پول های جدید این ارز دیجیتال را در دیجی اکسچنج دنبال کنید.

مرحله 1: به https://tronscan.org بروید تا کیف پول خود را ایجاد کنید.

مرحله 2: پس از ورود به سایت، روی برگه «باز کردن کیف پول» در گوشه بالا کلیک کنید. یک گزینه کشویی برای ثبت نام، انتخاب فایل یا CREATE WALLET می دهد. بر روی “ایجاد کیف پول” کلیک کنید.

مرحله 3: پس از کلیک روی «ایجاد کیف پول»، از شما خواسته می شود تا یک رمز عبور وارد کنید. رمز عبور قوی برای اهداف امنیتی لازم است – هر چه رمز عبور قوی تر باشد بهتر است. اطمینان حاصل کنید که رمز عبور را فراموش نمیکنید. آن را در جایی امن ذخیره کنید که در صورت فراموش کردن قابل بازیابی باشد.

مرحله 4: هنگامی که یک رمز عبور ایمن وارد کرده اید، سایت به شما امکان می دهد که به مرحله بعد بروید.

لطفا توجه داشته باشید: کلمه عبور کلید خصوصی شما را رمزگذاری می کند. برای باز کردن کیف پول، به این رمز عبور و کلید خصوصی خود نیاز خواهید داشت.

مرحله 5: پس از اینکه گذرواژه خود را ایجاد کردید، به شما فرصت داده می شود تا فایل Keystore را دانلود کنید. برای ذخیره روی دکمه Download Crypted Key کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید: اگر این کلید را از دست بدهید، TRON نمی تواند به شما کمک کند که آن را بازیابی کنید. این کلید را با کسی به اشتراک نگذارید، زیرا ممکن است موجودی شما سرقت شود. یک نسخه پشتیبان از این کلید تهیه کنید.

مرحله 6: هنگامی که کدهای رمزگذاری شده خود را بارگیری کردید و «بعدی» را فشار دادید، کلید خصوصی را نشان می دهد، که می توانید آن را به عنوان یک فایل در رایانه خود ذخیره کنید و یا در یک کپی کاغذی چاپ کنید. همانند فایل Keystore ، در صورت از دست رفتن این کلید نمیتوانید حسابتان را بازیابی کنید. کلید خصوصی را با کسی به اشتراک نگذارید و همیشه یک نسخه پشتیبان از آن تهیه کنید.

گام 7: پس از اینکه کلید خصوصی خود را ذخیره کردید “بعدی” را کلیک کنید، به شما اطلاع داده می شود که راه اندازی کیف پول TRX جدید خود را انجام داده اید. با کلیک روی «رفتن به صفحه حساب» به صفحه حساب خود بروید.

مرحله 8: در صفحه حساب، قادر خواهید بود حساب TRX خود را ببینید و مدیریت کنید. در این صفحه، به کلید عمومی (آدرس) و دیگر امکانات دسترسی خواهید داشت.

اگر روی موبایل یا سایر پلتفرم ها میخواهید کیف پولتان را نصب کنید، در اینجا سایر کیف پول هایی که در سایت رسمی ترون معرفی شده اند نیز به شما عزیزان معرفی میکنیم:

TRON Wallet Android

TRON Wallet Chrome

TRON Wallet Desktop

TRON Wallet IOS

TRON Wallet Android

نظر شما

نظر شما