کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز ورود را فراموش کرده اید؟ X

قبلا ثبت نام کرده اید؟


ثبت نام

(close)

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

27
سپتامبر
آموزش ساخت کیف پول Myetherwallet
  • Author
    مدیریت
  • نظر ها
    0 Comments
  • Category

کیف پول Myetherwallet
این کیف پول از اتریوم و تمام بهامهرهای مبتنی بر آن پشتیبانی می‌کند. مای اتر ولت، یک کیف پول تحت وب نیست. درواقع این سایت یک برنامه تحت وب برای ساخت و استفاده از کیف پول است. این قابلیت باعث امن شدن آن می‌شود و می‌توانید از کیف پول ساخته‌شده در خود سایت یا نرم‌افزارهای دیگر کیف پول استفاده کنید. این کیف پول درواقع به شما این امکان را می‌دهد که کیف پول خود را ایجاد کرده و هرجایی که تمایل دارید آن را ذخیره و از آن محافظت نمایید.
از این کیف پول می‌توانید برای ذخیره و ارسال اتریوم و انواع بهامهرهای مبتنی بر اتریوم استفاده کنید.

آموزش ساخت کیف پول در Myetherwallet
به وب‌سایت MyEtherWallet بروید و با انتخاب یک رمز عبور قدرتمند، بر روی گزینه Create New Wallet (ایجاد کیف پول) کلیک کنید. دقت داشته باشید که حتماً آدرس (MyEtherWallet.com) اصلی این سایت را در مرورگر وارد کنید و برای ورود به سایت از گوگل استفاده نکنید. بعضی افراد سودجو با ساخت آدرس‌های تقریباً مشابه،‌ کیف پول‌های غیر معتبری با همین نام ایجاد کرده‌اند.
در این مرحله کیف پول ساخته شده و حالا باید فایل keystore کیف پول خودتان را دانلود و ذخیره کنید. با این فایل و پسوردی که برای آن انتخاب کردید می‌توانید کیف پولتان را اجرا کنید و در انواع نرم‌افزارها به مبالغ کیف پولتان دسترسی داشته باشید. از این فایل تعداد زیادی کپی بگیرید و آن را گم نکنید زیر در صورت مفقود شدن قابل دریافت مجدد نخواهد بود. این فایل را برای کسی ارسال نکنید. داشتن این فایل به همراه پسوردش به‌منزله در اختیار داشتن تمام دارایی اتریوم و بهامهرهای کیف پول ساخته‌شده شماست. پس از دانلود فایل keysore روی I understand, Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.
در این مرحله کلید خصوصی یا Private key کیف پول ساخته‌شده، به شما نمایش داده می‌شود. در صورت فراموشی پسورد یا گم کردن فایل keystore، با کلید خصوصی می‌توانید به ولت دسترسی پیدا کنید. کلید خصوصی خود را در یک مکان امن یادداشت کنید. به‌هیچ‌عنوان این کلید خصوصی را با کسی به اشتراک نگذارید. با داشتن کلید خصوصی می‌توانید کیف پول ساخته‌شده را در همه برنامه‌های کیف پول فراخوانی و مبالغ را کنترل کنید. پس از ذخیره کلید خصوصی روی Save Your Address کلید کنید تا به مرحله بعد بروید.
پس از طی کردن این مراحل، حالا برای مشاهده آدرس کیف پول خود می‌توانید کیف پول خود را با یکی از روش‌های گفته‌شده فراخوانی کنید.
حالا ولت شما باز می‌شود و می‌توانید آدرس کیف پول (Your Address) خودتان را ببینید. از این آدرس می‌توانید برای دریافت و ذخیره اتریوم و البته بهامهرهای مختلف مانند ترون و … استفاده کنید.
از قسمت سمت راست کیف پول Myetherwallet خود می‌توانید با کلیک بر روی Show All Tokens مقدار توکن های خود را مشاهده کنید.

مای اتر والت ترون

هر زمان که از ولت خارج شدید، با مراجعه دوباره به سایت و کلیک روی قسمت view wallet info، با استفاده از فایل keystore یا کلید خصوصی می‌توانید به آدرس و مبالغ خود دسترسی داشته باشید. همچنین از قسمت Send Ether & Tokens می‌توانید مبالغ خود را به‌سادگی انتقال دهید. البته برای انتقال باید مقداری اتریوم در کیف پول خود داشته باشید تا با استفاده از آن هزینه انتقال را پرداخت نمایید.


نظر شما

نظر شما